Зеленський підписав указ про протидію рейдерству

Президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про заходи щодо протидії рейдерству». Документ передбачає інструменти, які мали б гарантувати захист власників бізнесу та їх майна.

Зокрема, президент доручив Кабінету міністрів розробити та внести на розгляд Веховної Ради відповідний законопроект щодо протидії рейдерству, зазначається в указі.

Цікаво: Повне перезавантаження: що пишуть світові медіа про парламентські вибори в Україні

Відповідний законопроект повинен передбачати посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері держреєстрації майнових прав.

Останнім пунктом указу Кабмін зобов’язується забезпечити перенесення до Державного земельного кадастру ділянки, зареєстровані у Державному реєстрі землі до 1 січня 2013 року.

Заступник керівника Офісу президента Олексій Гончарук підкреслив, що питання рейдерства стало одним з найболючіших для бізнесу, а протягом 6 років в Україні відбулось понад 3 тисячі захоплень.

Зазвичай це зміна власника через підробку документів, через реєстраторів, яких не існує, або «дірки» у реєстрі. Схеми різні, а суть одна. Сьогоднішнє рішення – це реальний крок, щоб покласти цьому край,
– запевняє Гончарук.

До слова: Вакарчук відреагував на заяву Зеленського щодо коаліції

За його словами, запропоновані президентом зміни допоможуть підприємцям вести бізнес безпечно та мінімізувати ризики рейдерства в Україні.

Нещодавні укази володимира зеленського:

  • 15:17
    22 лип

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *