Закарпатців закликали стати донорами для порятунку життя хворим

В обласному департаменті охорони здоров’я вкотре закликали краян активно долучитися до здачі крові.

Загалом ситуація з донорською кров’ю в області напружена, її не вистачає, часом позначки запасів досягають критичних показників. А це означає, що в певний момент чиєсь життя може опинитися під загрозою.

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться акція «16 днів проти насильства». У 2018 році вона проходитиме під гаслом: «Подолаємо насильство разом!».

Часто постраждалим для надання медичної допомоги потребується донорська кров. Разом з тим в медичних закладах області існує проблема нестачі донорської крові.

Кожен донор лише за одну донацію рятує до трьох життів.

Відтак, Закарпатська обласна державна адміністрація спільно з департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, департаментом охорони здоров’я ініціювала проведення акції в області по здачі крові, саме у період проведення акції «Подолаємо насильство разом!» в усіх закладах охорони здоров’я області.

З 27 листопада по 10 грудня 2018 року буде проводитися забір крові в обласній станції переливання крові, а також в лікувально-профілактичних закладах області.

Закликаємо всіх закарпатців не бути байдужими та допомогти медикам врятовувати, за допомогою зданої крові, життя всім хто цього потребує, – наголошують в регіональному департаменті охорони здоров’я.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *