Як схуднути назавжди: найефективніші поради від дієтолога

Дієтолог звернула увагу на момент, який зазвичай ігнорують при схудненні.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “РБК”, дієтолог Наталія Кошкіна назвала постійність головним моментом схуднення.

Відомо, що більшість людей (75-95%), які худнуть за допомогою дієти, після закінчення дієти не може утримати вагу. В деяких випадках вона стає більшою, ніж була до початку дієти.

“Як би точно ви не дотримувалися рекомендацій з харчування і фізичних навантажень, якщо ви не робите це постійно, то не побачите бажаного результату”, – зазначила дієтолог.

Експерт зібрала найбільш ефективні стратегії постійності:

 1. Гнучкий підхід. Якщо ваша система схуднення приносить дискомфорт і вам важко дотримуватися її постійно, значить, вона не підходить вам в довгостроковій перспективі.
 2.  Ви повинні знати своє “Чому”. Дайте свої відповіді на питання за таким прикладом:
  Чому ви хочете схуднути?
  -“Хочу бути здоровою”
  Чому ви хочете бути здоровою?
  -“З допомогою ЗСЖ я хочу уникнути хвороб ”
  Чому ви хочете уникнути хвороб?
  -“Хочу жити якісним життям, і якомога довше”
  Чому якомога довше?
  -“Хочу побачити, як виростуть мої онуки. Хочу подорожувати по світу без болю”. Як тільки ви зрозумієте свої “Чому”, вам стане набагато простіше йти до своєї мети.
 3. Терпіння. Єдиний спосіб схуднути – не шукати швидких рішень, а визнати, що зниження ваги вимагає часу…Так що наберіться терпіння. Терпіння – це не здатність чекати на результат, а здатність діяти в очікуванні результату.
 4. Звітність. Це одна з найважливіших частин процесу. Настане час, коли у вас не буде сил і знизиться мотивація. Ось тут-то на допомогу прийде звітність. Звітність – секрет сталості.

Нагадаємо, раніше дієтологи назвали фрукт, який заважає схуднути.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *