Владимир Бойко: «Не понимаю, почему нардеп так переживает из-за задержания сына»

Я не розумію, чому народний депутат України Ігор Попов так переймається через затримання свого 14-річного сина, який вчинив розбійний напад на крамницю. Це – прекрасний початок політичної кар’єри і я переконаний, що Попов-молодший за перебігом чотирьох років має всі шанси отримати депутатський мандат.

Урешті-решт, чим він гірший засудженого в 2012 році за розбій народного депутата Євгена Дейдея, який не тільки не відбув покарання, а навіть по фальшивих документах потрапив у прохідну частину виборчого списку партії «Народний Фронт»?

Головне, щоби Попов-старший не забув попрохати Авакова вилучити з оперативно-довідкової картотеки Національної поліції України дані про засудження свого сина – аналогічно тому, як Аваков вилучив інформацію про засудженого Дейдея, засудженого Ківу та засудженого Грішіна (він же ж Грішин, він же ж Грішин, він же ж Гришин).

Також рекомендую Ігорю Попову роздрукувати й передати своєму сину в камеру мою статтю про народного депутата Дейдея – хлопчику є з кого брати приклад.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *