Вілла в Італії, коштовності та елітні авто: що Зеленський показав у своїй декларації

Опубліковано декларацію про доходи за 2018 рік президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на дані Національного агентства з питань запобігання корупції.

Володимир Зеленський задекларував квартири у Києві, квартиру дружини в Криму площею близько 130 кв. м. та ряд об’єктів нерухомості за кордоном.

У нового президента країни і його дружини Оленою є квартира у Великобританії площею 91 кв. м. і вілла в Італії площею 413 кв. м. Будинок Зеленські придбали у 2015 році за 88,6 млн. гривень, а квартира в Британії їм коштувала більше 42 млн. гривень.

При цьому в декларації за 2017 рік Зеленський італійське маєток не вказував.

Подружжя вказало ще п’ять готельних номерів у Грузії. У Зеленських є квартира у Києві площею близько 300 кв. м. яка обійшлася у більш ніж 19 млн. гривень.

Вони є кінцевими бенефіціарами ТОВ “Киноквартал”, ТОВ “СТУДІЯ КВАРТАЛ – 95”, ТОВ “ЗЕЛАРИ ФІШ”, Aldorante Limited (Кіпр), Vilhar Holdings Limited (Кіпр), Film Heritage inc (Беліз) , San Tommaso SRL (Італія). Порівняно з 2017 роком, з декларації зникла компанія Megiritano Ventures Ltd (Британські Віргінські острови).

Готівкою президент зберігає 190 тисяч доларів, 107 тисяч євро, а його дружина – 150 тисяч гривень. Інші кошти подружжя зберігають на рахунках ПриватБанку, переважно в Латвії. У Зеленського на рахунках – 440 тисяч доларів, 1 млн. гривень та 130 євро, а у Зеленської – майже 12 тисяч доларів і більше 100 тисяч гривень.

У Зеленського також є ряд фінансових зобов’язань – кредитів в “ОТП Банк” на 200 тисяч гривень та 400 тисяч гривень в ПриватБанку, а також позику у власній компанії Film Heritage inC на суму 1 775 935 фунтів стерлінгів (приблизно 60 млн. гривень).

Зеленські задекларували акції та облігації в Україні та на Кіпрі, корпоративні права на ТОВ “Киноквартал”, “СТУДІЯ КВАРТАЛ-95”, “ЗЕЛАРИ ФІШ”, “Продюсерський центр “ЛІГА СМІХУ”, “Анімаційна студія 95”, “Квартал ТВ”, “ФІШ-ХАУС”, “ІНВЕСТ АНІМА”, “Гауда СТУДІО”, “КВАРТАЛ-КОНЦЕРТ”.

У подружжя є по кілька цінних годинників марок Roleх, Piaget, Bovet, BREGUET, Tag Heuer; автомобілі – LAND ROVER, MERCEDES-BENZ. У минулому році у дружини Зеленського був ще BMW.

Нагадаємо, Володимир Зеленський спростував інформацію ЗМІ про наявність у нього бізнесу в Росії. А незабаром виявилося, що він все ще значиться серед власників компаній, що отримують фінансування в РФ.

У понеділок, 20 травня, у Києві відбулася церемонія інавгурації Володимира Зеленського, після принесення присяги народу України, президент звернувся до присутніх зі своєю першою промовою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *