Відставка Тіллерсона призведе до загострення відносин між США та Росією – дипломат

Український дипломат Василь Філіпчук заявив, що відставка глави Держдепартаменту Рекса Тіллерсона призведе до ескалації відносин між США та Росією.

Новий глава Держдепартаменту США екс-глава ЦРУ Майк Помпео належить до кола тих людей, які виступають за загострення відносин з Росією, повідомив дипломат в ефірі одного з телеканалів.

«Щодо того, на що очікувати Україні, то безперечно ми будемо бачити ескалацію відносин між США та Росією. Адже, більш радикальним антиросійським політиком в США хіба що можна вважати сенатора Джона Маккейна. Помпео неодноразово робив достатньо гострі антиросійські заяви», – зазначив Філіпчук.

Крім того, дипломат пояснив причини відставки Тіллерсона з посади очільника Держдепартаменту США.

«Більше того, як виявилося ефективний бізнесмен Тіллерсон виявився нікчемним дипломатом, його дії на посаді керівника Держдепу не критикував тільки лінивий. Він дійсно повністю маргіналізував дипломатичну службу і ми бачили, що США поступово втрачало лідируючі позиції у світі», – додав Філіпчук.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що відправив у відставку Тіллерсона через розбіжності у поглядах щодо угоди з Іраном.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *