В «Укроборонпромі» запевняють, що більше не купують російські деталі для техніки ЗСУ

Українські підприємства оборонного комплексу навчилися обходитися без російських деталей для вітчизняної техніки, а випадки контрабанди з Росії, про які йдеться у гучному розслідуванні про розкрадання в «оборонці», мали місце у 2015-2017 роках.

Про це в ефірі на телеканалі 1+1 заявив заступник генерального директора державного концерну «Укроборонпром» Сергій Омельченко.

«Наразі дійсно «Укроборонпром» дуже серйозно просунувся вперед у питанні заміщення тих деталей, які раніше не вироблялися на території України. Зараз українські підприємства оборонного комплексу виробляють частину таких деталей. Ті деталі, які мали можливість замінити на західні зразки, також замінено», – запевнив він.

Омельченко стверджує, що дефіцитні комплектуючі почали виробляти не лише державні підприємства, але й приватні компанії. 

«Звичайно, державний концерн отримував пропозиції щодо постачання з різних джерел: волонтери, комерційні організації всередині України, зовні України. Звичайно, жодних прямих угод не відбувалося ані з компаніями, що розташовані на території Російської Федерації, ані з будь-якими їхніми посередниками чи представниками», – сказав представник «Укроборонпрому».

Нагадаємо, раніше журналісти-розслідувачі показали, як оточення президента України  Порошенка організувало масштабну схему розкрадання сотень мільйонів гривень, які виділялися на оборонно-промисловий комплекс України.

Пізніше генпрокурор Юрій Луценко підтвердив, що деякі військові запчастини дійсно постачають з Росії контрабандою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *