В Антарктиці виявили підводний човен Третього рейху

YouTube-дослідник під ніком MrMBB333 за допомогою картографічного сервісу Google Earth знайшов в льодах Антарктиди шокуюче судно. За його словами, це «підводний човен Гітлера».

Про це інформує дослідник на своєму каналі в YouTube, – повідомляє akcenty.

Блогер переглянув зовнішні характеристики субмарин Третього рейху, фотографії яких є в інтернеті, і виявив, що вони подібні між собою формою льоду в місці «дослідження».

«Якщо подивитися на верхню частину, то можна звернути увагу на щось забарвлене в сріблястий колір. Структура цього предмета створена штучним шляхом», – сказав блогер.

За його словами, він не може стверджувати, чи правда на мапі нацистський підводний човен, але зазначає, що «дуже схожий».

MrMBB333 знімає відео про зміни природи і конспірології. Варто відзначити, що ролики на його каналі в цілому зібрали понад 100 мільйонів переглядів.

Конспірологи вірять в те, що в Антарктиді знаходиться таємна база нацистів, на яку їм нібито вдалося втекти після розгрому у Другій світовій війні. Вона нібито знаходиться в регіоні Нова Швабія, на який Третій рейх в період з 1939 по 1945 рік пред’являв територіальні претензії.

Нагадаємо, що біля берегів Франції знайдено уламки німецького підводного човна часів Першої світової війни. Величезний каркас з металу довжиною близько 50 метрів в довжину, який довгий час був втоплений в мулі, знайшли в прибережних водах недалеко від міста Віссан завдяки течіям і сильному відпливу. Історики повідомили, що субмарина застрягла на мілководді в липні 1917 через прорахунки в навігації. коли цей підводний човен сів на мілину, екіпаж евакуювався. Субмарину підірвали, щоб вона не дісталася противнику. Шум привернув увагу військового патруля, який незабаром затримав німецьких моряків на березі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *