Уряд під бюджет не подаватиме змін до Податкового кодексу, — Маркарова

Уряд вперше за довгий час не буде вносити під законопроєкт про державний бюджет зміни до Податкового кодексу.

Про це заявила міністр фінансів Оксана Маркарова під час презентації законопроєкту про державний бюджет на 2020.

«Важливо, що вперше ми не подаємо під цей законопроєкт зміни до Податкового кодексу, всі доходи, які враховані в цьому бюджеті базуються на сьогоднішніх ставках», — сказала Маркарова.

Вона зазначила, що стратегічними цілями уряду є максимальне прискорення економічного зростання та перехід цього зростання у добробут наших громадян.

«Бюджет, який ми сьогодні обговорюємо, базується на реальному зростанні ВВП у 3,3% і на тих макропоказниках, які затвердженні попереднім Кабміном у травні 2019 року», — сказала Маркарова.

Вона додала, що в даному бюджеті буде зростання видатків по всім бюджетним сферам, однак для цього необхідні значні кроки з боку парламенту.

«Це і зниження корупції, і приватизація держпідприємств, і запуск концесії, для того щоб інвестиції зайшли в Україну», — сказала Маркарова та нагадала, що даний документ є збалансованим та реалістичним, та передбачає фінансування всіх пріоритетних видатків.

Нагадаємо, законопроєкт про Державний бюджет на 2020 рік було подано до ВРУ 15 вересня. Документом передбачаються доходи державного бюджету на 2020 рік у сумі 1 079,5 млрд грн, у тому числі загального фонду — 962,7 млрд грн; видатки — у сумі 1 170 млрд грн. Платежі за державним боргом у 2020 році становитимуть близько 438,1 млрд грн, з яких обслуговування державного боргу — 145,2 млрд грн, погашення державного боргу — 292,9 млрд грн.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *