Угорці взяли за звичку вести брудну домашню політичну гру, як вони це вже робили кілька років тому щодо Словаччини. Так само вони поводяться й щодо Румунії. Це не що інше, як брудна націоналістична політика, в яку грає Угорщина.

Так в коментарі Радіо Свобода прокоментував суперечку навколо мов меншин та ініціативу Угорщини переглянути Угоду про асоціацію між Україною та ЄС колишній міністр закордонних справ Швеції, співголова Європейської ради зовнішніх відносин Карл Більдт.

Коментуючи Радіо Свобода те, що Угорщина звернулася із проханням винести питання про закон «Про освіту» на розгляд наступної зустрічі Ради міністрів закордонних справ та ініціює перегляд Угоди про асоціацію між Україною та ЄС Карл Бідьдт категорично заявляє, що жодного перегляду домовленості зробити вже неможливо.

«Ні, це неможливо. Угорці взяли за звичку вести брудну домашню політичну гру, як вони це вже робили кілька років тому щодо Словаччини. Так само вони поводяться й щодо Румунії. Це не що інше, як брудна націоналістична політика, в яку грає Угорщина», – каже шведський дипломат.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *