У Золочеві після реконструкції відкрили приміщення районного суду

Сьогодні, 30 листопада, після реконструкції урочисто відкрився Золочівський районний суд.

У церемонії відкриття взяли участь голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, керівництво ЛОДА, представники місцевої влади, голови та судді місцевих судів м. Львова та Львівської області. Про це йдеться у повідомленні Львівської обласної ради 

На початку відбулася церемонія перерізання стрічки, опісля священнослужителі освятили будівлю.

«Відкриття оновленого приміщення цього районного суду – це великий прорив. Я особисто пам’ятаю, як я колись, відвідуючи Золочівський район, бачив, у якому поганому стані знаходилося це приміщення. Сьогодні ми тут бачимо абсолютно іншу ситуацію – комфортні умови для роботи та проведення усіх необхідних процесуальних дій. Правосуддя має здійснювати в належних умовах», – зазначив під час виступу Олександр Ганущин.

Золочівський районний суд Львівської області розміщений в двох приміщеннях, тут здійснено реконструкцію: проведено капітальний ремонт внутрішніх приміщень, зроблений вестибюль з контрольно-пропускним пунктом, камери для підсудних, окремий вхід для конвою, окремий заїзд та майданчик для спеціального транспорту конвою.

У Золочеві після реконструкції відкрили районний суд

У Золочеві після реконструкції відкрили районний суд

Повністю облаштована прибудинкова територія, майданчик для транспорту відвідувачів та працівників суду та пандус для людей з інвалідністю при вході. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *