У заручниках окупантів Криму залишаються 93 людини, – Ескендер Барієв

У заручниках окупантів Криму залишаються 93 людини, – Ескендер Барієв
У заручниках окупантів Криму залишаються 93 людини, – Ескендер Барієв

У застінках ФСБ РФ, СІЗО і колоніях за політичну позицію в окупованому Криму перебувають 93 людини.

Про це під час акції «6 років окупації Криму – 6 вимог до агресора», з якої стартує міжнародна кампанія «Ні «нормандії» без Криму!», під будівлею посольства РФ у Києві повідомив член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.

«За шість років окупації Криму 181 людина піддалася кримінальному переслідуванню. З них – 128 представників кримськотатарського народу. На сьогодні 93 людини залишаються в застінках ФСБ, СІЗО та колоніях. З них – 69 кримських татар. За період окупації загинула 51 людина, 21 з яких – представники кримськотатарського народу. 18 людей стали жертвами насильницьких зникнень, з них 13 – кримські татари», – розповів Барієв. «У заручниках російських окупантів залишається кримськотатарський народ – корінний народ Криму, сотні тисяч українців і жителів півострова інших національностей.

Сьогодні ми зібралися тут, щоб продемонструвати нашу солідарність з людьми, що проживають у тимчасово окупованому Росією Криму і зберігають власну гідність та вірність Україні», – наголосив він. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *