У Новояворівську стартує III Міжнародний шаховий фестиваль

У місті Новояворівську Яворівського району 12-14 квітня відбудеться III Міжнародний шаховий фестиваль «Квітуча Яворівщина-2019».

Про це повідомив сьогодні, 11 квітня, власкор IA ZIK з посиланням на голову Федерації шахів Яворівщини Андрія Матвійчука.

З його слів, мета фестивалю – популяризація шахової гри серед молоді; розвиток дружніх стосунків з шаховими осередками Львівщини та зарубіжжя.

«Організатори цього міжнародного турніру – Яворівські районна рада та райдержадміністрація; Новояворівська міська рада; Львівська обласна шахова федерація; Новояворівський шаховий клуб.

Відкриття турніру відбудеться у п’ятницю, 12 квітня, о 9:30. Змагання проводитимуться за швейцарською системою – в 9 турів, за правилами класичних шахів. Місця учасників визначатимуть за найбільшою сумою набраних очок.

Суддівство здійснюватимуть: турнірний директор – Андрій Матвійчук; головний суддя – Володимир Грабінський, головний секретар – Богдан Матвійчук», – інформує IA ZIK голова Федерації шахів Яворівщини Андрій Матвійчук.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *