У «Народному фронті» погрожують Союзу журналістів України

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко відреагував на заяву народного депутата від фракції «Народний фронт» і екс-члена НСЖУ Дмитра Тимчука, який пригрозив організації перевірками держорганів.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Панове політики та колеги – медіа-експерти, особливо ті, хто розповідав, що ми в Спілці журналістів «неправильно» реагуємо на заяви народного депутата. Як правильно реагувати?», – запитує Томіленко.

У своєму повідомленні глава НСЖУ порадив Тимчуку згадати, як такі ж перевірки проводься колишньою владою на чолі з «Партією регіонів», і як кілька років в РФ зачищали Союз журналістів Росії.

«Тому головна мета пана Тимчука, як ми її бачимо в нашій журналістській організації, це ослаблення голоси тих, хто встає на захист прав журналістів. Це очевидно і для моїх колег в Україні, і це очевидно для колег з Відня (Бюро ОБСЄ з питань свободи ЗМІ), Брюсселя (Міжнародна і Європейська федерації журналістів) і Нью-Йорка (Комітет захисту журналістів)», – заявив Томіленко.

Відзначимо, раніше Дмитро Тимчук написав на своїй сторінці в Facebook, що після його відходу з НСЖУ йому надходять звернення від журналістів «про ті дива, які творяться зараз в цій структурі. І, якщо вірити наданій інформації, проблеми в нинішньому НСЖУ не тільки в незрозумілій «інформаційній політиці» тих, хто нині очолює і віщає від імені всього НСЖУ, але і в діяннях, які вельми скидаються на економічні махінації «.

У зв’язку з цим нардеп пообіцяв відреагувати і звернеться до відповідних держструктур.

Нагадаємо, главі «Центру протидії корупції» Віталію Шабуніну загрожує до 5 років тюремного ув’язнення за побиття журналіста.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *