Трамп готовий працювати з демократами для продовження роботи уряду

Президент США Дональд Трамп заявив, що він готовий працювати з представниками Демократичної партії в Конгресі для прийняття документа про фінансування уряду, яке частково припинило свою роботу 12 днів тому.

Про це очільник Білого дому повідомив у своєму Twitter.

Читайте також: Трамп заявив, що чекає зустрічі з Кім Чен Ином

Трамп наголосив, що такий документ повинен включати фінансування забезпечення безпеки державного кордону.

Сьогодні відбулася важлива зустріч з лідерами Республіканської та Демократичної партій в Конгресі. Партії повинні працювати разом для затвердження бюджету, який включатиме положення про захист держави і його народу – це першочерговий і найбільш важливий обов’язок уряду, 
– заявив Трамп.

Лідер республіканців у Палаті представників Кевін Маккарті повідомив журналістам, що у п’ятницю представники обох партій в Конгресі продовжать переговори з главою держави з приводу відновлення фінансування уряду і охорони кордону.

Водночас лідер республіканців в Сенаті Конгресу США Мітч Макконнелл не виключив, що консультації з цього приводу і, відповідно, часткове зупинення роботи уряду, можуть затягнутися на тижні.

У четвер до роботи приступає Конгрес 116-го скликання, сформований за підсумками проміжних виборів, які відбулися в листопаді. Демократи отримали більшість у Палаті представників, однак республіканці зберегли за собою лідерство в Сенаті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *