Стів Возняк пішов з Facebook через скандал із персональними даними

Співзасновник технологічного гіганту Apple Стів Возняк видалився із соціальної мережі Facebook. Як він пояснив, причиною цьому стало відношення компанії до персональних даних користувачів, повідомляє USA Today.

“Користувачі повідомляють Facebook усі деталі свого особистого життя, і весь прибуток компанії базується на цій інформації. Водночас, самі користувачі з цього прибутку нічого не отримують”, – наголосив пан Возняк.

Він переконаний, що ліпше вже платити за користування соцмережою, ніж розкривати персональну інформацію рекламодавцям: “Apple робить гроші якісними продуктами, а продукт Facebook – користувачі”.

Скандал навколо Facebook розпочався 16 березня, коли дані про користувачів соціальної мережі дісталися третім особам, серед них – Cambridge Analytica, компанія, яка допомагала Дональду Трампу під час президентських перегонів. Як наразі відомо, витік даних зачепив 87 мільйонів користувачів. Більшість з них – мешканці США.

До речі, представник Facebook Messenger розповів, що працівники компанії не тільки можуть, а й читають приватні повідомлення і переглядають посилання, якими обмінюються користувачі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *