США веде економічну війну з Китаєм – радник Трампа

Головний радник президента США Дональда Трампа зі стратегічних питанням Стів Беннон заявив, що США ведуть економічну війну з Китаєм.

Про це він розповів в інтерв’ю для The American Prospect.

Політика Китаю щодо Північної Кореї, на думку Беннона, служить лише відволіканням уваги.

«Ми знаходимося в стані економічної війни з Китаєм. Це у всій їхній літературі. Вони не соромляться говорити про те, чим займаються. Один з нас буде гегемоном через 25 або 30 років, і це будуть вони, якщо ми продовжимо йти цим же шляхом», – зазначив головний радник президента США.

Він назвав економічне протистояння з Китаєм найважливішим питанням в політиці США. Беннон вважає, що через 10 років може статися точка заломлення, після якої США, якщо будуть продовжувати свою нинішню політику, вже не зможуть змагатися з КНР.

Для вирішення цієї проблеми головний радник Трампа пропонує відповідно до закону вводити санкції проти Китаю, якщо він буде порушувати міжнародні торговельні договори. У першу чергу вони будуть направлені на боротьбу з практикою Пекіна копіювати технології американських корпорацій, що працюють У Китаї, і слідувати за виконанням скарг на демпінг цін на залізо і алюміній.

Нагадаємо, Китай оголосив про введення відносно КНДР економічних санкцій, які почнуть діяти з вівторка, 15 серпня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *