Спецоперація з Бабченком: у мережі з’явився «розстрільний список» 47 журналістів і блогерів

В інтернет виклали список із 47 українських журналістів і блогерів, яким, за версією українських спецслужб, загрожує смерть від рук кілерів.

Відповідний список опинився у розпорядженні Страны.

Як стверджує джерело видання в СБУ, дані списки бізнесмен Борис Герман, який підозрюється в організації вбивства журналіста Аркадія Бабченка, нібито передав своєму «куратору Дмитру» в контррозвідці ще 21 травня 2018 року.

Зазначається, що сам Герман, за його ж версією, отримав їх від В’ячеслава Пивоварника, якого раніше звинуватив у фінансуванні тероризму на території України на гроші «фонду Путіна«. І тут же довів до відома контррозвідку.

Розміщення відповідного списоку прокоментував журналіст Мілан Лелич, зазначивши, що ставиться до нього «помірно критично».

«Що, бачили вже пофамільний «список 47″? Що скажете? Багато цілком очікуваних прізвищ, але є й ті, які мене в такому контексті здивували: наприклад, лівак Олександр Володарський (живе в Німеччині, сам схиляється до того, що список фейковий), київський анархіст Володимир Задирака чи Олександр Михельсон, який в силу особистих причин вже давненько випав з публічного життя. А хто такий ОЛЕКСАНДР Братущак?! Може, мова про Олексія?», – дивується журналіст.

Він також додав, що схоже, що це «все готувалось якось на тяп-ляп, хоча, поза сумнівом, більшість фігурантів цілком реально могли стати мішенями для росіян». 

«Тож я ставлюсь помірно критично, чекаю на офіційні коментарі (якщо такі будуть, звісно). Так, і до джерела інфи – Страна.ua – ставлення відповідне», – підсумував він.

Пізніше речник СБУ Олена Гітлянська повідомила Українським Новинам, що Служба безпеки не передавала ЗМІ список із 47 можливих жертв терористів.

«СБУ нікому нічого не передавала. Список – таємниця слідства», – сказала вона.

При цьому речник СБУ відмовилася коментувати справжність списку, який був оприлюднений виданням Страна.ua, оскільки не була з ним ознайомлена.

Як повідомлялося раніше, керівництво Служби безпеки України провело брифінг з журналістами та іншими особами, які могли бути у списку на розстріл спецслужбами Росії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *