Смертельне ДТП у Харкові. На 6 лютого призначено дебати

Київський районний суд Харкова призначив на 6 лютого дебати у справі про смертельну ДТП, повідомляє Укрінформ.

Суд відмовив адвокату Геннадія Дронова у повторному відведенні чотирьох експертів, які працювали над експертизою руху автомобіля Олени Зайцевої і після цього призначив дебати.

«Суд розглянув клопотання Сергія Перепелиці – адвоката фігуранта справи Геннадія Дронова — про повторне відведення цих експертів в їх присутності. Під час допиту кожен з експертів назвав клопотання про відведення необґрунтованим, оскільки встановити фактичну швидкість автомобіля Lexus за формулою з урахуванням фото та відеофіксації не вдалося, і що експерти з Дніпра, які визначили цю швидкість у 106 км/год, не є фахівцями. У результаті, суд відмовив у відведенні експертів», – розповіли в суді.

Прокурори та адвокати заявили, що їм потрібен тиждень для підготовки до дебатів, після чого суддя призначив дебати на 6 лютого.

На дебатах, які можуть тривати більше одного дня, спочатку виступлять прокурори і потерпілі, потім – адвокати. Після дебатів обвинуваченим нададуть останнє слово, а потім судді ухвалять вирок.

Нагадаємо, увечері 18 жовтня 2017 року в Харкові автомобіль Lexus Зайцевої, який їхав на червоне світло зіткнувся з Volkswagen Touareg Дронова вилетів на тротуар та перекинувся. Внаслідок ДТП загинули 6 осіб,та ще 6 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *