Сергій Лазарєв виступить на Євробаченні-2019 з піснею Scream: відео

Представляти Росію на вокальному конкурсі Євробачення-2019 буде співак Сергій Лазарєв. Після гучного анонсу артист ще в лютому презентував свою пісню Scream, з якою 16 травня виступить в ізраїльському Тель-Авіві.

Прем’єра кліпу Сергія Лазарєва відбулась 9 лютого 2019 року. До цього пісню Scream ще ніхто з прихильників Євробачення не чув, адже у Росії відмовились від відкритого відбору вокалістів. 

Читайте також: Євробачення-2019: онлайн-трансляція другого півфіналу

Сам Сергій Лазарєв не приховує, що в захваті від майбутньої участі в Євробаченні. За словами російського артиста, пісня Scream буде кардинально іншою, аніж You Are the Only One, яку він презентував на шоу в 2016 році. 

Я щасливий знову взяти участь в конкурсі Євробачення та на цей раз покажу себе з іншого музичного боку,
– зізнався Сергій Лазарєв. 

Ліричну пісню Scream доповнило зворушливе відео. Режисером кліпу став Костянтин Черепков, який показав романтичну історію маленького лицаря, що долає всі перешкоди на шляху визволення принцеси. 

«Коли я почув цю пісню в перший раз, я відчув неймовірну силу і міць мелодії. Потім з’явився текст і все знайшло ще більший сенс. Ну, а режисер Костянтин Черепков зняв унікальне і зворушливе відео», – додав Сергій Лазарєв. 

Кліп Сергія Лазарєва Scream: дивіться ефектне відео

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *