Садовий розповів, чому об’єднався з Гриценком

Міський голова Львова Андрій Садовий підтримав кандидатуру екс-міністра оборони Анатолія Гриценка. Обидва політики об’єднали свої зусилля для перемоги у президентських виборах.

Андрій Садовий під час спеціальної прес-конференції заявив, що свідомий у прийнятому рішенні та розуміє, що воно вплине на виборчий процес.

Читайте також: Садовий знявся з виборів президента-2019 та підтримав Гриценка

Лідер «Самопомочі» наголосив, що наразі він немає жодної домовленості ні з Анатолієм Гриценком, ні з іншими кандидатами. «Я навіть думаю, що моя сьогоднішня заява є несподіванкою для Анатолія Гриценка. Публічну пропозицію ми сформуємо протягом 1-2 днів та проведемо спільний брифінг у понеділок, 4 лютого», – додав Садовий.

Ви ж бачите, що ми нетипова партія. Коли ми бачимо якісь проблеми, то висвітлюємо їх і виганяємо тих людей, які порушують принципи. І це незвично, адже в Україні всі домовляються, а зверху щось вирішують, якщо їх це не влаштовує. У нас такого не буде, тому що ми хочемо показати, як має бути правильно. Це є чесна дорога, яка завжди доведе тебе до успіху,
– прокоментував Андрій Садовий.

Він наголосив, що хоче перемоги, але вона може лише якщо політики об’єднаються. 

«Якщо ми переможемо на президентських виборах, то можливо Україна зможе вийти до того, коли у нас буде 2-3 партії, а не 300, з яких 95 – це власність олігархії», – відповів лідер партії «Самопоміч».

Чи партія «Самопоміч» підтримала це рішення? За словами Садового, партія провела політичну нараду, на якій всі його колеги підтримали рішення Андрія Садового про об’єднання з Гриценком.

Він також додав, що «Самопоміч» однозначно піде на парламентські вибори, до того ж, з набагато більшою силою, щоб перемогти.

Офіційна заява Садового про об’єднання з Гриценком: дивіться відео

Брифінг Андрія Садового щодо подальшої участі у виборах

Опубліковано
24 Канал Пʼятниця, 1 березня 2019 р.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *