Саакашвілі звинуватив телеканал ZIK у брехні та пропаганді

Після виходу в ефір телеканалу ZIK першого випуску програми «Джокери. Кандидати в президенти», ведучим якої є політик Михайло Саакашвілі, стався скандал, пов’язаний з використанням образу екс-губернатора Одеської області для «пропаганди».

За словами Саакашвілі в Facebook, в першому випуску програми, який був присвячений кандидату в президенти Юлії Тимошенко, політик була показана не в кращому світлі. Колишній губернатор упевнений, що на телеканалі використовували його ім’я для пропаганди.

» Спочатку мені запропонували зробити цикл, в якому ми б докладно і об’єктивно розібрали всі плюси і мінуси кандидатів на пост президента. Зйомки за моєї участі проводилися у кінці серпня в Австрії. Однак той відеоряд і закадровий текст, який вийшов у кінцевій версії, абсолютно не відповідає ані початковій ідеї циклу передач, ані моїй думці про кандидата. Це скоріше схоже на одностороннє і незбалансоване висвітлення кандидата у президенти, ніж на об’єктивний аналіз його плюсів і мінусів», – написав Саакашвілі.

Політик вимагає від телеканалу ZIK, щоб вони зняли сюжет з ефіру або вирізали його з усіх кадрів.

«Я не дозволю використовувати моє ім’я для пропагандиських маніпуляцій. Також я вимагаю припинити рекламувати телепроект таким чином, щоб у людей складалося враження, ніби-то саме я є його автором», – заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу ZIK після першого випуску програми «Джокери. Кандидати в президенти» Тимошенко звинуватили в тому, що її двічі затримували за контрабанду грошей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *