Рева про співпрацю з МВФ: Настав час розплати

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що за роки співробітництва України з Міжнародним валютним фондом накопичилося півтора десятки невиконаних державою обіцянок, у тому числі підвищення ціни на газ.

Рева повідомив, що, наприклад, питання ціни на газ стоїть на порядку денному вже десять років поспіль, передає прес-служба Мінсоцполітики.

«Уся наша історія співробітництва з МВФ є історією невиконаних обіцянок. На сьогодні існує приблизно 15 таких невиконаних зобов’язань, які називають «маяками», і місія МВФ виносить на порядок денний ті з них, які вважає важливими на існуючому етапі для досягнення макрофінансової стабільності», – зазначив міністр соцполітики.

Водночас, він додав, що зараз для держави наступив час розплати: виплати фінансових боргів самотужки або виконання взятих колись на себе зобов’язань.

Глава Мінсоцполітики заявив, що уряд вирішив продовжити співпрацю з МВФ, що передбачає підвищення ціни на газ.

«Ми ведемо перемовини, і ми хочемо, щоби ціна на газ була справедливою для людей, а це означає, що розмір підвищення має ключове значення. Уряд робить усе для того, щоб це підняття було мінімальним, враховуючи ситуацію і з доходами населення і  можливості бюджету компенсувати зростання ціни на газ для громадян, які потребують державної підтримки», – повідомив Рева.

Нагадаємо, політолог і директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко заявив, що місія Міжнародного валютного фонду прибула в Україну для того, щоб зупинити розтрату бюджетних коштів напередодні виборів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *