Радник Президента: Генеральський склад у нас практично повністю оновлений

Сьогодні із 155 генералів на посаді перебуває лише 135 людей. 72 людини отримали звання генерала з 2014-го оку. Тобто генеральський склад ЗСУ оновлено майже повністю.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти« на телеканалі ZIK заявив радник Президента України Юрій Бірюков.

«На сьогоднішній день у Збройних силах України є 155 генеральських посад. Серед усіх країн НАТО в Україні співвідношення генералів до особистого складу є найменшим.

Із 155 генералів на посаді перебуває лише 135 людей. 72 людини отримали звання генерала з 2014-го оку. Тобто генеральський склад ЗСУ оновлено майже повністю», – заявив Юрій Бірюков.

Він також відповів на питання екс-міністра ЖКГ Олексія Кучеренка, куди «зникли» виділені державою кошти на будівництво проекту «Стіна»:

«50% проекту зараз реалізовано і побудовано. Питання лише в тому, що спочатку озвучували фантастичні цифри на будівництво цього проекту, але він не фінансувався. Можна з таким же успіхом говорити, що на добудову нашого многостраждального корвету потрібні десятки мільярдів гривень, але їх не виділяють»,– відповів Юрій Бірюков.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко під час свого виступу на міжнародних авіаційних навчаннях «Чисте небо-2018», заявив, що першочергове завдання української влади – зберегти професіоналів у Збройних силах, зацікавити їх довгостроковими контрактами. Бажано повернути в армію й тих, хто набув досвіду на фронті, але з різних причин звільнився зі Збройних сил.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *