Порошенко на 5 рік агресії заявив, що Україна більше не довіряє Росії

Україна більше не довіряє нинішній владі Росії в питанні врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це заявив президент Петро Порошенко в інтерв’ю німецькому виданню Focus, передає прес-служба глави держави.

За словами президента, Україна не очікує нових пропозицій для врегулювання ситуації на Донбасі від президента Росії Володимира Путіна після його переобрання на посаду.

«Це – дивна точка зору. Якщо Путін постійно обіцяє речі, яких не виконує, навіщо чекати на нову пропозицію?», – сказав він.

Він запевнив, що Україна точно не використовує ракетні системи Javelin для нападу на Росію, але буде користуватися будь-якою можливістю для власного захисту.

«Росія, ми нічого неправильного від вас не вимагаємо, але поверніться до цивілізованого діалогу і відведіть свої війська», – заявив Порошенко.

Глава держави також додав, що в першу чергу прагне миру в Україні та її розвитку.

«Я – президент миру. Я мрію про мир. Ми чудово можемо розвивати свою країну, якби не війна. Ми втратили 25 % власного промислового потенціалу на Донбасі. 6% нашого ВВП витрачаємо на військово-оборонну сферу. З боку Росії на нас поширено повне ембарго. Частка РФ в українському експорті скоротилась з 33 до 9 відсотків, тепер вона складається лише з транзиту газу і продукції енергетичного комплексу», – підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, раніше колишній голова Верховної Ради України Олександр Мороз заявляв, що для президента Петра Порошенка другий термін на посту глави держави важливіший, ніж врегулювання ситуації на окупованій території Донбасу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *