Порошенко – бізнесу: Ми з Гройсманом хабарів не беремо

Згідно з опитуванням, проведеним Американською торговою палатою України серед компаній – членів палати, 91% анонімних респондентів зіткнулися в 2017 році з корупцією в Україні. 

Про це заявив голова Американської торгової палати Енді Гундер під час зустрічі представників бізнесу з президентом Петром Порошенком та прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, передає кореспондент UA1.

Глава держави у відповідь на заяву Гундера наголосив на особистій непричетності до хабарництва.

«Ні я, ні прем’єр-міністр хабарів не беремо, ми з вами в одному човні», – відповів президент Порошенко.

Компанії, які погоджуються давати хабарі, теж винні у корупції, підкреслив гарант.

Зустріч було організовано Європейською Бізнес Асоціацією для того, аби топ-менеджери українських компаній могли «ознайомитися з останніми досягненнями президента, а також дізнатися про реформи у сферах інтересів бізнесу», – йдеться у прес-релізі.

Згадане Гундером опитування входило до звіту експертів Ради Європи, присвяченому Україні й оприлюдненому на початку 2018 року у Страсбурзі.  Його результати, наголошують фахівці, відповідають показникам 2014 року.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко пояснив, яким чином Кабінет міністрів буде виконувати вимогу Міжнародного валютного фонду щодо чергового підвищення ціни на газ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *