Підвищення пенсій у 2020 році: хто отримає більше

В Україні пенсії планують збільшити до 1 712 гривень. Це передбачає проект державного бюджету на 2020 рік. В документі, зокрема, сказано, що крім збільшення прожиткового мінімуму і заробітної плати, повинні вирости і соціальні виплати.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Аиф“.

Loading…

У 2020 році пенсії планують збільшити – на це передбачені 173 мільярди гривень. Крім цього, для окремих категорій отримувачів соцвиплат також планують збільшити надбавки. Також на 40% збільшені надбавки на догляд за одинокими пенсіонерами, старше 80 років.

Крім того, на виплати дітям планують витратити 5,7 мільярдів гривень, а на виплати людям з інвалідністю – 18,4 мільярда гривень.

Пенсії, ціни на газ і земельна реформа: що в листопаді змінилося для українців

На надання правової допомоги громадянам закладено 822 мільйони гривень (у 2019 році ця сума дорівнювала 732 мільйонів гривень), а на соціальну адаптацію ветеранів бойових дій на Донбасі – 246 мільйонів гривень (раніше було 116,5 мільйонів гривень).

Як повідомлялося раніше, незважаючи на те, що прийнятий Верховною Радою закон «Про верифікацію та моніторингу державних виплат» не підписаний президентом України, пенсіонерів можуть позбавити виплат. Справа в тому, що порядок утримання надміру виплачених сум передбачена статтею 50 Закону 1058.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *