Підрив автомобіля розвідника в столиці: прокуратура повністю засекретила розслідування

Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури засекретила інформацію про розслідування замаху російських диверсантів на співробітника Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирила Буданова в Києві.

Про це йдеться у відповіді прокуратури на запит Українських Новин.

Так, військова прокуратура відмовилася відповісти, на якій підставі з Єдиного реєстру судових рішень були видалені раніше опубліковані ухвали судів по вказаному кримінальному провадженню.

Також прокуратура відмовилась відповісти, чи повідомлено про підозру співробітникам Національної поліції чи податкової міліції Державної фіскальної служби в рамках розслідування цієї справи.

Наголошується, що не отримано письмовий дозвіл слідчого або прокурора на розголошення даних досудового розслідування.

«…запитувана Вами інформація є відомостями досудового розслідування та у відповідності з вимогами ст. 222 КПК та ст. 6, 8 Закону України «Про доступ до публічної інформації» є інформацією з обмеженим доступом і не підлягає розголошенню», – сказано у відповіді Генпрокуратури.

Також зазначається, що оприлюднення інформації про заходи безпеки, які прийняті відносно фігурантів справи в рамках кримінального провадження, може спричинити дисциплінарну або кримінальну відповідальність.

Як повідомлялося раніше, 4 квітня у Голосіївському районі Києва підірвали автомобіль українського розвідника. Постраждав не сам власник автомобіля, а підривник. Чоловік не встиг встановити вибухівку – вона спрацювала раніше і відірвала частину руки, його ушпиталили в лікарню.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *