Skip to content

Під час заміни пошкодженого скла на новому столичному мосту сталася аварія

Сьогодні, 27 травня, на «скляному» мосту, урочисте відкриття якого відбулося кілька днів тому, під час заміни пошкодженого скла сталася аварія. 

Як повідомляє Київ оперативний у Facebook, під час заміни побитого скла тріснуло ще одне.

У спільноті опублікували відео з місця подій. 

Нагадаємо, вчора, 26 травня, скло на мосту почало тріскатися. Відповідні фото опублікували у спільноті dtp.kiev.ua Facebook. 

Як повідомляли dtp.kiev.ua в Instagram, 26 травня рятувальники забезпечували безпеку на новому мосту, що почав руйнуватися. Вчора міст закрили для киян і гостей столиці.
Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв, що пошкоджене скло на новому мосту відновлять за добу.

Нагадаємо, 25 травня на урочисте відкриття мосту прийшли щонайменше тисяча киян і гостей столиці. Участь у відкритті брали мер Києва Віталій Кличко і його брат Володимир.

Міст з’єднує парк «Володимирська гірка» з Аркою дружби народів. Новостворений міст об’єднує відразу два туристичних маршрути – парк «Володимирська гірка» та парк «Хрещатик». Він зроблений виключно для пішоходів і велосипедистів.

Довжина мосту складає близько 210 метрів, ширина – від 6 метрів в регулярних зонах до 14 метрів в зонах оглядових майданчиків. Мостовий перехід зроблений з бетону, заліза і скла.

Зазначимо, що 19 травня Віталій Кличко перевірив «скляний» міст на міцність. «Тримає нормально», – запевнив тоді мер Києва.

COMMENT ON: Під час заміни пошкодженого скла на новому столичному мосту сталася аварія

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *