Паливо для Міноборони: НАБУ допитує керівника «Трейд Коммодіті»

Національне антикорупційне бюро допитує неформального керівника компанії «Трейд Коммодіті» Володимира Гарькавого, який перебуває в розшуку і прибув напередодні в Україну. Про це повідомило джерело в НАБУ інформаційному-агентству Українські новини.

За його інформацією, Бюро не буде затримувати неформального керівника компанії «Трейд Коммодіті». Суд має розглянути питання про обрання йому запобіжного заходу. У кінці 2017 року суд заарештував чотири квартири і чотири автомобілі Гарькавого.

Раніше неформального керівника «Трейд Коммодіті» було оголошено в розшук у справі про розкрадання 149 млн гривень під час закупівлі палива для Міністерства оборони. Тривалий час він переховувався від слідства, проте наразі вже не перебуває в розшуку.

Також Інтерпол оголосив у міжнародний розшук директора компанії «Трейд Коммодіті» Вадима Майка, який підозрюється в причетності до розкрадання 149 млн гривень під час закупівлі палива для Міністерства оборони.

НагадаємоСолом’янський районний суд Києва повернув закордонні паспорти підозрюваному в причетності до розкрадання майже 150 млн гривень під час закупівлі палива заступнику міністра оборони Ігорю Павловському.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *