Омеляна готовий взяти на поруки ще й Ляшко

Лідер «Радикальної партії», народний депутат Олег Ляшко готовий взяти на поруки міністра інфраструктури Володимира Омеляна, запобіжний захід якому обирають зараз у Солом’янському райсуді Києва.

Про це Ляшко заявив журналістам, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Він зазначив, що вже підписав заяву щодо взяття глави Мінінфраструктури на поруки.

«Омелян із конкуруючої контори, не з нашої партії. Але тут питання принципу. Люди чекають реальних результатів боротьби з корупцією. Всі знають, хто в цій країні корупціонер, їх чомусь не беруть – ні за тарифи, ні за контрабанду. Там вони нічого не бачать, а на якій машині Омелян чи Ляшко їздять, вони дивляться», – сказав нардеп.

Ляшко вважає справу проти Омеляна сфабрикованою.

«Це не боротьба з корупцією, це імітація та обман українців. Всі люди бачать, як їх грабують – «Нафтогаз», «Укрзалізниця», контрабанда лісу. А взяли цього Омеляна — де він жив два тижня і на чому їздить. Якщо ті, хто отримує ті космічні зарплати в НАБУ, думає, що їх для цього створювали, то вони помиляються. Їх створювали для того, щоб вони викривали реальну корупцію, ті мільярдні оборудки, а не імітували перед виборами свою потрібність», – сказав Ляшко.

Як відомо, раніше готовність взяти Володимира Омеляна на поруки висловив народний депутат від «Радикальної партії» Андрій Лозовий

Також поручитися за главу Мінінфраструктури готовий його колега по уряду й соратник по партії «Народний фронт» міністр спорту Ігор Жданов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *