Українські військові мають інформацію, що бойовики відійшли з позицій біля Станиці Луганської. Проте є застереження, наприклад, нерозібрані фортифікаційні споруди, які можна зайняти протягом години і знову продовжити обстріли.

Про це в ефірі Громадського заявив заступник командувача штабу штабу операції Об’єднаних сил генерал-майор Богдан Бондар.

"СММ ОБСЄ не може провести верифікацію і сказати сторонам, що розведення сил і засобів у Станиці Луганській відбулося повною мірою, як воно визначено рамковими угодами", — сказав Бондар.

Він також зауважив, що українські військові мають інформацію, що бойовики відійшли з позицій.

"Та є певні застереження, наприклад, нерозібрані фортифікаційні споруди, які протягом десяти хвилин чи півгодини чи годину можна зайняти і відповідно, знову продовжити обстріли", — пояснив генерал-майор.

Водночас, за його словами, українські військові, зі свого боку, почали розбирати фортифікації.

"Ми показали добру волю. І в тому числі, вчора, коли там був представник, заступник глави місії Марк Етерінгтон. Він бачив особисто, що ми продовжуємо розбирати ці фортифікаційні споруди", — заявив Бондар.

Ціна повернення на позиції, які українська армія займала до розмежування в Станиці Луганській, буде дуже високою.

Про це заявив командувач Десантно-штурмових військ ЗСУ генерал Михайло Забродський.

"Що стосується завдання, яке може бути поставлене – ну, це суть військової справи. Якщо наказ буде відданий, то буде зроблено все для того, щоб його виконати. Але з точки зору виконання цього наказу і можливих навіть жертв – його виконання буде дуже ускладнене саме цим відведенням", — заявив військовий.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *