Німеччина та США обговорили політику щодо України та «санкції, що карають Росію»

Міжнародну політику стосовно України «у світлі практики російської збройної агресії» слід здійснювати в координації та співпраці та з повною підтримкою реформаторського курсу.

Про це на спільній прес-конференції у Берліні заявили держсекретар США Майк Помпео та міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас у п’ятницю, 31 травня, пише «Голос Америки«.

Читайте також: Глава МЗС Німеччини зрадів Росії у ПАРЄ і розповів, що допоможе Україні

Помпео від імені США подякував Німеччині за співпрацю у питанні «санкцій, що карають Росію за її агресію в Україні і використання хімічної зброї у Великій Британії».

У світлі практики російської збройної агресії сподіваємось, що німецький уряд допомагатиме у зміцненні підтримки НАТО,
– заявив Помпео.

Помпео
Майк Помпео, державний секретар США з 26 квітня 2018 року

Маас, у свою чергу, відзначив важливість співпраці Німеччини та США щодо України і розповів про підсумки свого візиту до Києва.

Багато конфліктів та викликів, які постають перед нами, можуть бути вирішені лише в координації та співпраці з нашими американськими друзями. Це справедливо щодо України,
– сказав керівник МЗС Німеччини.

Гайко Маас, міністр закордонних справ Німеччини з 14 березня 2018 року

30 травня відбулася зустріч Гайко Мааса із Президентом України Володимиром Зеленським. За її підсумками Маас заявив, що «новий президент та новий уряд заслуговує на нашу повну підтримку у продовженні реформаторського курсу України«. І додав, що країни Великої Сімки активно працюють для досягнення цієї мети.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *