Льовочкін: Розкол фракції «Опозиційного блоку» вигідний Порошенку

Народний депутат Сергій Льовочкін вважає, що розкол фракції "Опозиційний блок" (ОБ) вигідний чинному президенту Петру Порошенку. Про це він повідомив журналістам, передають Українські Новини.

"Сьогоднішня подія пов’язана з тим, що нинішній режим Порошенка робить все, щоб не допустити потрапляння до другого туру кандидата від південного сходу (Юрія Бойка – ред.)", – зазначив Льовочкін.

Він також додав, що висунення Бойка як єдиного кандидата в президенти на виборах 2019 року пов’язане з його найбільшою підтримкою серед населення.

За словами Льовочкіна, з фракції має намір вийти 20 депутатів, які не братимуть участі в засіданнях фракції і консолідовано голосувати.

"Я вважаю, що за фактом стався розкол на тих, хто орієнтується на кандидата в президенти Бойка і кандидата в президенти Порошенка", — прокоментував він виключення депутатів з фракції ОБ.

Відповідаючи на запитання журналістів, Льовочкін повідомив, що про його вихід з партії ОБ мова поки не йде.

Нагадаємо, співголова фракції "Опозиційний блок" Олександр Вілкул заявив, що фракція "Опозиційний блок" виключила зі свого складу народних депутатів Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *