Кличко звинуватив у «потопі» стару систему ливнівок

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що система київських комунікацій не змогла впоратися з об’ємом води, який випав після дощу 18 серпня.

Кличко в інтерв’ю Лівому берегу зазначив, що в Києві функціонує стара система ливнівок, яку не ремонтували десятиліттями.

«Ви знаєте, що основні підтоплення сталися там, де вода з величезною швидкістю текла з підвищень вниз. Наприклад, з бульвару Лесі Українки, через що постраждала Еспланадна. Той же Поділ… Деякими вулицями мчали справжні гірські потоки, які змітали на своєму шляху навіть автомобілі… Ще раз: ливнівки були вичищені, колектори – справні. Але обсяг потоків води ми контролювати ніяк не можемо», – повідомив мер Києва.

За його словами, в Києві системі ливнівок налічує понад 800 км протяжності і не ремонтували її десятиліттями. Він додав, що поміняти систему комунікацій одномоментно неможливо.

Нагадаємо, Кличко заявив, що столичні торгово-розважальні центри будуть перевірятися на захищеність від потопів, враховуючи інцидент з підтопленням підземного паркінгу в ТРЦ «Гулівер».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *