Інституційна криза: депутат Соловей прогнозує нове протистояння

Питання про вихід БПП із коаліції ще не виносилося на розгляд фракції, але така можливість обговорюється.

Це заявив народний депутат України Юрій Соловей у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат вважає, що довкола інавгурації був абсолютно штучно створений ажіотаж, щоб показати, що Верховна Рада є недієздатною.

«Парламент послідовно прийняв рішення про інавгурацію 20-го числа і закрив це питання. До того ж я вважаю, що чим швидше відбудуться парламентські вибори, тим краще буде країні.

Але Зеленському вигідний такий парламент, оскільки новообраний Президент буде вносити контраверсійні закони, які не будуть сприйматися ні суспільством, ні Радою. Відтак, Зеленський матиме можливість протягом півроку звинувачувати парламент у недієздатності», – припустив Юрій Соловей.

Таким чином, прогнозує політик, Володимир Зеленський намагатиметься максимально зберегти свій рейтинг до парламентських виборів, а натомість понизити підтримку політичних сил, представлених у Верховній Раді.

«Питання про вихід БПП з коаліції ще не виносилося на розгляд фракції, але така можливість обговорюється. Але протягом наступник півроку нас очікує серйозна політична та інституційна криза між президентом та парламентом», – констатував Юрій Соловей.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати визначили дату інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського – 20 травня. Розгляд постанов відбувся за скороченою процедурою.

Читайте більше новин на тему: Інавгурація Зеленського

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *