Герегу звинуватили в замаху на вбивство кандидата у нардепи

Кандидат у народні депутати від ВО «Свобода» по округу №192 у Хмельницькій області Назарій Чепко заявив про скоєний замах на його життя.

Відповідне повідомлення кандидат залишив у Facebook.

Всю відповідальність за замах Чепко поклав на конкурента по округу, чинного нардепа та власника мережі магазинів «Епіцентр» Олександра Герегу.

«Сьогодні вночі екс-регіонал Герега намагався мене вбити за опубліковану мною правду про нього», – написав Чепко.

Жертва нападу повідомив ОПОРІ, що зловмисник нічого йому не сказав, а лише цілився ножем у серце. При цьому кандидату вдалося відбити ніж, і тому обійшлось без серйозних наслідків. Обличчя нападника Чепко не бачив.

Напад кандидат пов’язує з поширеними ним газетами та листівкам про Герегу, де було опубліковано розслідування програми «Схеми».

«Після цього до мого побратима, який займається агітацією в Ярмолинцях, підійшла невідома людина віком 25-30 років і запитала, чи це він підтримує там Чепка Назара. На ствердну відповідь незнайомець сказав: «Ну, дивись, щоб тобі не загнали тепер в око ножа»… І відбулось це після листівок, які дали дуже хороший ефект», – сказав кандидат.

Наразі відомо, що Чепко дав пояснення поліції, але відмовився від проходження судово-медичної експертизи.

У штабі Гереги назвали обвинувачення конкурента способом брудної агітації та намаганням дискредитувати свого політичного конкурента.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *