Двоє українців зламали 63 тисячі аккаунтів у Facebook

Facebook подав до суду на двох громадян України за злам 63 тисяч сторінок користувачів та шахрайство, повідомляє The Daily Beast.

У позовній заяві йдеться, що обвинувачені громадяни України Андрій Горбачов і Гліб Случевський, яких пов’язують з компанією Web Sun Group, у період з 2016 до 2018 роки скомпрометували близько 63 тисяч браузерів, що використовуються користувачами соцмережі. Через ці дії Facebook понесли збитків на суму понад 75 тисяч доларів».

Наразі відомо, що аутсорсингова IT-компанія компанія Web Sun Group розташовується у Києві і там працюють до 200 фахівців.

У Facebook заявили, що Горбачов та Случевський орієнтували свою діяльність на російськомовних користувачів та використовували онлайн-вікторини та тести, такі як «Supertest», «FQuiz», «Megatest» і «Pechenka» для несанкціонованої реклами.

Через ці тести користувачі встановлювали шкідливі розширення, які відбирали дані їх профілів і списки друзів на офшорні сервери. Після цього у стрічку новин користувачів впроваджувалася несанкціонована реклама від хакерів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *