Дружина Авакова заробила 57 мільйонів у 2017 році

Глава МВС Арсен Аваков задекларував 1,082 млн гривень загального доходу за 2017 рік, тоді, як дохід його дружини склав 56,976 млн гривень – відповідні дані він вніс до своєї щорічної е-декларації.

Так, за документом, значну частину свого доходу – 55,812 млн гривень – дружина Авакова отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав від компанією Atmosphere Entertainment Inc., яка, за словами самого міністра, придбала у його дружини частку телеканалу Еспресо.

У самого ж Авакова левову частину доходу склала зарплата –  710 тис. гривень, яка порівняно з 2016 роком зросла на 244 тисячі, – а також роялті від авторського права на книгу «Ленін з нами?»в розмірі 76,8 тис. гривень.

Разом з тим, зауважимо: готівкою, на банківських рахунках та в дорогоцінних металах подружжя Авакових серед іншого зберігає майже 3 млн гривень, понад 2,4 млн доларів та понад 1,5 млн євро.

Серед рухомого та нерухомого майна Аваков вказав три квартири й дві земельні ділянки на Харківщині (спільне володіння з дружиною) та оренду номера в столичному готелі.

Крім того, міністр знову задекларував колекцію вин, численні витвори мистецтва, ювелірні вироби, дорогоцінні меблі, одяг, сумки, годинники, колекційні монети та антикваріат, а також зазначив, що є бенефіціарним власником двох кіпрських компаній, зареєстрованих за однією адресою та володіння 100% корпоративних прав італійської Avitalia s.r.l., в якій його дружина минулого року заробила 304 тис. гривень, а він сам отримав понад 148 тис. гривень дивідентів, які мали бути нараховані ще 2016 року, але тоді не пройшли по рахунках.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *