Додаток для старіння FaceApp потрапив у скандал через РФ

Популярний додаток FaceApp підозрюють у збиранні даних для ФСБ.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “UAportal”, додаток FaceApp, що показує ваше ймовірне обличчя у старості, підозрюють у збиранні даних для встановлення особи.

За даними видання, розробником програми є компанія “Wireless Lab”, яка розташована в Санкт-Петербурзі. Для того, щоб додаток працював, від користувача вимагають надати йому доступ до всіх галерей у мобільному пристрої.

Голова правління Фонду DEJURE Михайло Жернаков припустив, що російська компанія може допомагати ФСБ в розпізнаванні облич українців.

У коментарях українські користувачі стали писати, що не знали про російське походження FaceApp, але тепер видалять цю програму зі своїх пристроїв.

FaceApp використовує технологію нейронної мережі для автоматичного створення дуже реалістичних перетворень осіб на фотографіях. Додаток може трансформувати обличчя так, що людина на фото виглядає молодше, старше або іншої статі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили та припинили протиправну діяльність агента російської ФСБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *