Депутати відмовились продовжити вечірнє засідання до завершення розгляду бюджету-2019

Народних депутатів закликали продовжити вечірнє засідання Верховної Ради України до завершення розгляду державного бюджету на 2019 рік.

Про це сьогодні під час ранкового засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, звертаючись до парламентарів, зазначив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Голова ВРУ закликав парламентарів сьогодні розглянути законопроект про виділення коштів для ЦВК на кібербезпеку, а потім – перейти до питань бюджету.

«Але для того, щоб ми змогли сьогодні розглянути бюджет, нам необхідно буде проголосувати за пропозицію, щоб ми продовжили вечірнє засідання до завершення розгляду бюджетних питань. Ключове з них, яке досі залишається під знаком питання, це Податковий кодекс», – зазначив голова ВРУ.

Він звернувся до голови Комітету з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної та парламентарів, щоб ті до 14 години подали правки до законопроекту щодо змін до Податкового кодексу, а Комітет із 14 до 16-ї години зміг провести засідання.

«Сподіваємось, що після обіду, коли будуть подані всі правки і буде прийняте рішення Комітету, ми зможемо перейти до Податкового кодексу і потім – до прийняття бюджету», – зазначив голова ВРУ та закликав обранців не затягувати бюджетний процес до ночі.

Проте під час голосування за пропозицію продовжити вечірнє засідання Ради до завершення розгляду бюджету її підтримали лише 180 обранців.

Голова ВРУ зауважив, що поставить цю пропозицію на голосування ще раз.

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань бюджету рекомендував парламенту ухвалити у другому читанні та в цілому законопроект № 9000 «Про Державний бюджет України на 2019 рік».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *