Apple планує випустити аналог медіаприставки Google Chromecast

Корпорація Apple планує випустити конкурентний пристрій одному з найуспішніших проектів Google – пристрою для транслювання відеороликів під назвою Chromecast. Інформації про новий пристрій від купертінівців практично немає, проте інсайдери все ж дещо розповіли.

Про це повідомляє Geekon.

Читайте також: Razer повідомила нові деталі про ексклюзивні аксесуари до Xbox One

Відзначимо, успіх Chromecast був досягнутий завдяки всього двом складовим – унікальності самого пристрою і його низькій ціні. Саме таким шляхом і збираються йти Apple, що вже вкрай здивувало шанувальників компанії, так як випуск бюджетних апаратів ніколи не був властивий «яблучній корпорації».

Чутки про розробку дешевого модуля для трансляції відео з екранів iPhone та iPad на великі монітори і телевізори, виникли під час чергового обговорення майбутнього мультимедійного сервісу Apple, покликаного конкурувати з Netflix.

Принцип роботи Google Chromecast

Подробиць про характеристики майбутнього ґаджета Apple, схожого з Chromecast, в мережі вкрай мало. Однак відомо кілька ключових деталей, які точно підтверджують теорію про трансляцію роликів з мобільних пристроїв на великі екрани.

Майже напевно, девайс підтримуватиме AirPlay для стрімінга аудіо та відео з iOS-пристроїв. Можливо, будуть і вбудовані програми, в першу чергу, розробки самої Apple. Також планується тісна зв’язка з екосистемою приставок Apple TV.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *