Skip to content

РОСІЯ ЗАСУДИЛА САВЧЕНКО ДО 22 РОКІВ УВ’ЯЗНЕННЯ

Російський суд два дні читав своє рішення у справі українки. Сьогодні, 22 березня, російський суд ухвалив рішення засудити українську льотчицю Надію Савченко до 22 років ув’язнення, передає кореспондент ТСН з судової зали.

Суддя зачитав, що було враховано всі докази прокурорів та "свідків" у справі, а доказову базу адвокатів відкинули. Так само не взяли до уваги, що льотчиця є народним депутатом та делегатом ПАРЄ. "Неможливо погодитися з доводами захисту про те, що обстріл проводився не по мирних, а по військових цілях", — зачитав суддя

. Надію визнали винною за трьома статтями: за "вбивство" присудили 18 років, за "замах на вбивство" мирних громадян – 4 роки і штраф за "незаконний перетин кордону". Таким чином у сукупності Росія хоче, аби Надія відсиділа 22 роки у тюрмі і сплатила 30 тисяч рублів штрафу.

Тепер за процедурою Надія має 10 днів на оскарження вироку після чого він, за російським законом, набуде чинності. Напередодні Савченко заявила, що одразу після набуття вироком чинності відновить сухе голодування.

ТСН

Comments are Closed on this Post