Skip to content

Дружина Авакова заробила 57 мільйонів у 2017 році

Глава МВС Арсен Аваков задекларував 1,082 млн гривень загального доходу за 2017 рік, тоді, як дохід його дружини склав 56,976 млн гривень – відповідні дані він вніс до своєї щорічної е-декларації.

Так, за документом, значну частину свого доходу – 55,812 млн гривень – дружина Авакова отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав від компанією Atmosphere Entertainment Inc., яка, за словами самого міністра, придбала у його дружини частку телеканалу Еспресо.

У самого ж Авакова левову частину доходу склала зарплата –  710 тис. гривень, яка порівняно з 2016 роком зросла на 244 тисячі, – а також роялті від авторського права на книгу «Ленін з нами?»в розмірі 76,8 тис. гривень.

Разом з тим, зауважимо: готівкою, на банківських рахунках та в дорогоцінних металах подружжя Авакових серед іншого зберігає майже 3 млн гривень, понад 2,4 млн доларів та понад 1,5 млн євро.

Серед рухомого та нерухомого майна Аваков вказав три квартири й дві земельні ділянки на Харківщині (спільне володіння з дружиною) та оренду номера в столичному готелі.

Крім того, міністр знову задекларував колекцію вин, численні витвори мистецтва, ювелірні вироби, дорогоцінні меблі, одяг, сумки, годинники, колекційні монети та антикваріат, а також зазначив, що є бенефіціарним власником двох кіпрських компаній, зареєстрованих за однією адресою та володіння 100% корпоративних прав італійської Avitalia s.r.l., в якій його дружина минулого року заробила 304 тис. гривень, а він сам отримав понад 148 тис. гривень дивідентів, які мали бути нараховані ще 2016 року, але тоді не пройшли по рахунках.

Comments are Closed on this Post